Luszczek základna na Blaser

Kód: 2118
Neohodnoceno
Značka: Luszczek
6 990 Kč 5 777 Kč bez DPH
Skladem

Montáže Luszczek jsou vyrobeny na základě mnohaletých zkušeností v oblasti lovu a sportovní střelby. Montáže z kvalitní oceli jsou vyvinuty s ohledem na vysokou variabilitu. Pro všechny zbraně Blaser (R93-R8-BBF95-BBF97-Blaser Duo-K95). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montáže Luszczek jsou vyrobeny na základě mnohaletých zkušeností v oblasti lovu a sportovní střelby. Montáže z kvalitní oceli jsou vyvinuty s ohledem na vysokou variabilitu, která umožňuje sestavit montáž přesně na míru podle požadavků zákazníka. Montáže se skládají ze samotné základny a příslušenství (adaptéry pro noční vidění a termovize). Pro konkrétní model nočního vidění či termovize je tak nutné dokoupit odpovídající adaptér. 

Mezi významné přednosti montáží Luszczek patří i možnost stranové korekce přímo na montáži, čímž lze efektivně kompenzovat různé nerovnosti na zbrani a dosáhnout tak zachování umístění záměrné osy ve středu displeje.

Rychloupínací základna je určena pro zbraně:

  • Pro všechny zbraně Blaser (R93-R8-BBF95-BBF97-Blaser Duo-K95)

Rychloupínací systém je vyvinutý pro opakované udržení nástřelu zbraně i při častém sundávání zaměřovače. Nespornou výhodou oproti pevné základně je skutečnost, že je montáž při nasazení dotahována stejnou silou ve stejném místě díky předem nastavenému a aretovanému momentu. Stejný výsledek je tak zaručen!

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost (g): 156g
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Produkty: Montáže
Typ: Blaser
Značka: Luszczek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×