O našich značkách

DALI
Společnost DALI Technology je již přes 30 let průkopníkem ve vývoji termovizí pro lov a ochranu osob a majetku. Vývojové a výrobní centrum sídlí v provincii Zheijang v Číně. Společnost je od roku 2008 kotovaná na burze v Shenzenu. DALI již několik let v řadě získává prestižní ocenění „ASMA TOP 50 Technology companies“. V roce 2016 toto ocenění nejen obhájila, ale posunula se v žebříčku vzhůru a obstála v konkurenci s bezpečnostními společnostmi z celého světa.
Společnost DALI Technology je držitelem certifikátu kvality IS0 9001:2000 a certifikátu ISO 14000 o ochraně životního prostředí.

BESTGUARDER
Značka Bestguarder byla založena roku 2005 a od počátku se zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních a odolných nočních vidění určených primárně pro outdoorové aktivity. Její továrna pokrývá více jak  30.000 metrů čtverečních a má více jak 300 zaměstnanců se specializací na elektrooptické přístroje. Bestguarder potvrzuje svou reputaci profesionálního vývojáře a výrobce nočních vidění důraznou kontrolou kvality. Za účelem vývoje a výroby těch nejkvalitnějších produktů zavedl Bestguarder mezinárodně uznávanou normu ISO 9001. Bestguarder získal i mnoho dalších certifikací jako FCC/CE/RoHS.

PARD
Shenzhen Pard Technology Limited je poměrně mladou společností založenou v roce 2017, která si však svou inovativností a dobrými cenami velmi rychle získala významný podíl na trhu outdoor nočních vidění a termovizí.
ThermVisia je od roku 2021 exkluzívním distributorem značky PARD v České a Slovenské republice.

HIKVISION / HIKMICRO
Tato značka je dobře známá po celém světě. Společnost Hikvision  má nyní více než 34 000 zaměstnanců, z nichž více než 16 000 jsou inženýři v oblasti výzkumu a vývoje. Společnost každoročně investuje 7 - 8 % svých ročních tržeb z prodeje do výzkumu a vývoje za účelem pokračující inovace produktů. Vzhledem k silnému růstu prodejů termovizí značky Hikvision zřídil výrobce Hikvision pro termovize vlastní značku Hikmicro. Od konce minulého roku tedy zákazníci najdou termovizní řadu produktů Hikvision právě pod novou značkou Hikmicro.
Centra výzkumu a vývoje jsou zaměřena na celosvětové výzkumné a vývojové centrum v Montrealu, Kanadě a Silicon Valley v Kalifornii v Severní Americe, stejně tak jako v Pekingu, Šanghaji a Chongqingu.
Společnost Hikvision zřídila jednu z nejrozsáhlejších marketingových sítí v průmyslu, zahrnující 33 zámořských regionálních dceřiných společností, což zajišťuje rychlou reakci na potřeby zákazníků. Produkty společnosti Hikvision slouží různorodému účelu jako například projekt bezpečného města v Soulu, Jižní Korei, přístav Dun Laoghaire v Irsku, milánské letiště Malpensa a Bank of India.
Na přelomu let 2020/2021 se výroba outdoor termovizí osamostatnila do značky Hikmicro.

THERMTEC
ThermTec je přední světový výrobce termovizí, který díky neustálým inovacím nejen mění způsob, jakým lidé vnímají svět, ale i vytváří bezpečnější a efektivnější životní podmínky. Produkty značky ThermTec jsou speciálně vyvíjeny a vyráběny tak, aby byla zajištěna jejich maximální funkčnost a špičkový obraz i za extrémních podmínek ať už v průmyslovém využití nebo při lovu. Díky vysokým investicím do výzkumu a vývoje může společnost ThermTec neustále posouvat úroveň termovizí a poskytovat tak zákazníkovi to nejlepší.

SENOPEX
Značka Senopex byla založena prvotřídními vědci a inženýry v roce 2005 odštěpením z vojenského závodu. Od samého začátku se snaží nabídnout lovcům co nejvyšší možnou kvalitu výrobků, proto všechny produkty testuje dle vojenského standardu MIL-STD-810G, což zaručuje bezkonkurenční odolnost a spolehlivost. Již 17 let Senopex dodává na globální trh špičkové termovizní zaměřovače, dalekohledy a systémy pro screening tělesné teploty. Je dodavatelem termovizních produktů i pro OSN, nadnárodní korporace, lovecké kluby a soukromou klientelu po celém světě.

MEPROLIGHT
Společnost Meprolight vznikla v roce 1990 jako divize izraelské skupiny SK Group. Je celosvětově předním výrobcem a dodavatelem špičkových optických a elektrooptických zaměřovačů, samoosvětlujících miřidel pro pistole i pušky, nočního vidění a termovizních zaměřovačů. Všechny výrobky jsou prověřovány v bojových podmínkách a jako takové používány vojenskými a bezpečnostními složkami na celém světě a v případě civilních variant výrobků i širokou veřejností při lovu a sportovní střelbě.
Výrobky společnosti Meprolight se vyznačují nekompromisní kvalitou a spolehlivostí a všechny procházejí přísným procesem řízení kvality podle mezinárodních standardů. Společnost je certifikována podle standardů ISO-9001:2008, ISO-14001:2004 a OHSAS 18001:2007, standardů NATO a podle vojenských specifikací USA a mezinárodních MIL standardů.

TENOSIGHT 
TenoSight, privátní značka společnosti ThermVisia, vznikla, aby přinesla produkty, které nám a zákazníkům na trhu chybí, a aby nahradila produkty, které nejsou dostatečně kvalitní nebo inovativní.  
Do značky TenoSight vkládáme všechny naše představy o špičkových produktech v oblasti nočního vidění, zúročujeme naše mnohaleté zkušenosti v tomto oboru, a především do ní promítáme naše nadšení pro technologii a neustálé inovace.  
Každý z našich produktů je pečlivě navrhnut a vyroben s důrazem na použití kvalitních materiálů, spolehlivost a uživatelskou přívětivost. Vše důkladně testujeme, používáme, a díky úzké spolupráci s výrobními partnery, u kterých osobně kontrolujeme a hlídáme celý proces od návrhu až po samotnou výrobu, můžeme garantovat kvalitu za skvělou cenu.

TENOTRAIL 
TenoTrail, privátní značka společnosti ThermVisia, byla vytvořena s cílem přinést produkty, které na trhu chybí nám i našim zákazníkům a nahradit produkty, které postrádají požadovanou kvalitu nebo inovaci.  
Do značky TenoTrail vkládáme naše myšlenky a vlastní požadavky, přičemž čerpáme z rozsáhlých zkušeností nás a našich partnerů v tomto odvětví. Především do ní ale vnášíme naše nadšení pro technologie a neustálé inovace.  
Každý produkt pod naší hlavičkou je důmyslně navrhnut a vyroben, přičemž prioritou je použití kvalitních materiálů, spolehlivost a uživatelská přívětivost. Každou součástku podrobujeme důkladnému testování a díky úzké spolupráci s našimi výrobními partnery osobně dohlížíme a kontrolujeme celý proces od koncepce až po výrobu. Tento závazek nám umožňuje zajistit kvalitu za výjimečnou cenu.

×